Херсонська область

ЗАПРОШЕННЯ

Запрошуємо на гала-концерт переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв і талантів «STARS SKIFF», який відбудеться 19 червня 2021 року о 18:00 на фестивальній площі міста (набережна). Завершенням гала-концерту буде виступ вокально-хореографічного ансамблю «NADURI» з сонячної Грузії.

___________________________________________________________________________________________

З нагоди відзначення свята Трійці – 20 червня та Дня Конституції – 28 червня вихідними днями будуть:

В Управлінні ДМС у Херсонській області, що знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 168:

19, 20, 21 червня;

26, 27, 28 червня.

У територіальних підрозділах Управління ДМС у Херсонській області:

19 червня – скорочений робочий день тривалістю до 15:45.

Вихідні:

20, 21, 22 червня;

27, 28, 29 червня.

________________________________________________________________

«Гаряча» телефонна лінія з керівництвом Управління ДМС у Херсонській області

Друзі, у Вас є можливість отримати консультацію очільників міграційної служби у Херсонській області щодо надання адміністративних послуг за напрямами діяльності або висловити побажання до роботи підпорядкованих підрозділів УДМС.

18 червня з 10:00 до 12:00 години за номером телефону: (0552) 35-40-45 особистий прийом проведе начальник Управління Оксана Яковенко.

18 червня з 13:00 до 15:00 години за номером телефону: (0552) 35-40-50 особистий прийом проведе заступник начальника Управління-начальник відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Управління Державної міграційної служби у Херсонській області Дмитро Іванов.

Маєте запитання – телефонуйте!

Такі «гарячі» лінії з керівництвом Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області відбуваються щомісяця, слідкуйте за їх анонсами.

Управління ДМС у Херсонській області

Співпраця у сфері міграції та освіти

Управлінням ДМС у Херсонській області розпочато співробітництво із Херсонським державним університетом. Про це йшлося на спільній зустрічі між очільницею міграційної служби та представниками університету. У межах такої взаємодії студенти вишу зможуть проходити практику в Управлінні та його підрозділах.

Співпраця з університетом буде сприяти отриманню студентами навичок з практичної роботи за напрямами діяльності служби. Здобувачі вищої освіти зможуть отримати не лише унікальний досвід, але й перспективи працевлаштування та подальшого професійного розвитку.

____________________________________________________________________________

Виявляємо порушників міграційного законодавства

Розпочато процес перевірок на дотримання міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства на території Херсонської області.

Проведено перевірки щодо дотримання міграційного законодавства Білозерським районним відділом Управління ДМС у Херсонській області та виявлено двох громадян Російської Федерації, які його порушили. Стосовно них вжито заходів адміністративного впливу відповідно до ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також Скадовським районним відділом Управління ДМС у Херсонській області разом із співробітниками Національної поліції України проведено перевірку Скадовського районного ринку, порушників міграційного законодавства не виявлено. Документи осіб, які підпадають під відпрацювання перевірено та надано відповідні консультації.

Управління ДМС у Херсонській області

Увага: буде тимчасово припинено роботу КПВВ «Чаплинка»

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт, з 7 червня 2021 року, протягом 14 днів, буде тимчасово припинено роботу контрольно-пропускного пункту в’їзду- виїзду «Чаплинка».