Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошення

                         

 

   

Вимоги законодавства щодо виконання військового обов'язку

https://rada.info/upload/users_files/04060134/0cd156c9bccaaca37f52444c4eb6e13c.jpg

https://rada.info/upload/users_files/04060134/c14855d5505919a5bbeda8cf63a3c81c.jpg

 

________________________________________________________________________________

                                       

      Протягом вересня 2021 року — квітня 2022 року, у Жмеринці і Скадовську буде реалізовуватися кампанія спрямована на розробку та втілення антикорупційних стратегій для цих міст. Ця кампанія включатиме в себе антикорупційне навчання для громадян, створення ініціативної групи, та найважливіше - розробка антикорупційних стратегій, які в майбутньому допоможуть вирішити корупційні проблеми саме ваших міст та зробити життя в них більш комфортним, а витрати, які здійснюються з ваших податків, — прозорими. Це важливо для подальшого розвитку громади і благополуччя кожного її мешканця.

 

ГО «Антикорупційний штаб» у партнерстві із Національним Демократичним Інститутом (НДІ) та у співпраці з Інститутом «Республіка» буде координувати та надавати експертну підтримку на всіх етапах реалізації кампанії у вашому місті.

Якщо ви активна людина з одного з цих міст, прагнете змін в своїй громаді і готові долучитися до кампанії — запрошуємо.

Обов’язки:

 1. Залучати мешканців міст взяти участь в антикорупційному навчанні, яке буде проводитись протягом кампанії.

 2. Вести перемовини і залучати до роботи з ініціативною групою різні цільові групи, наприклад, депутатів, громадських активістів, і представників бізнесу.

 3. Координувати та модерувати зустрічі ініціативної групи.

 4. Вести разом із командою перемовини і адвокацію в міських радах щодо прийняття антикорупційних стратегій.

 5. Координувати інформаційну кампанію у своєму місті.

Етапи відбору:

 1. Розгляд резюме та мотиваційних листів.

 2. Телефонне інтерв’ю.

 3. Відбір учасників на тренінг.

 4. Проведення 1-денного навчання щодо залучення громадян та інших стейкхолдерів до кампанії, роз’яснення ролі антикорупційної стратегії для України та громади, та мети і завдань кампанії. 

Тренінг проводитиметься 9 вересня в онлайн режимі. 

Відвідування тренінгу обов’язкове для кандидатів на посаду модератора.

 1. За результатами навчання — відбір двох людей (по одному з кожного міста) на оплачувану посаду модератора.

Умови співпраці:

 • Вільний графік.

 • Строки співпраці — з вересня 2021 по квітень 2022 р.

 • Детальні умови співпраці будуть узгоджені з успішними кандидатами.

Якщо ви хочете долучитись до кампанії у своєму місті - надсилайте резюме та мотиваційний лист українською мовою на shtab.net@gmail.com до 1 вересня 2021 р. У разі виникнення питань, звертайтеся до комунікаційної менеджерки проєкту Євгенії Вірлич за тел.: (050) 594 30 65 або (097) 314 38 70.

Довідка. Проведення заходів відбувається у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).

 

__________________________________________________________________________

 

 

https://rada.info/upload/users_files/04060134/d456cbcfa7e666ef42839e2a881fda79.pdf           

_____________________________________________________________________

УВАГА !!!   

з 2 по 15 серпня 2021 року
у ВИСТАВКОВІЙ ЗАЛІ
Спілки Художників України
з 11-00 до 19-00
м. Херсон, проспект Ушакова 30/1
відбудеться:
Міжнародна художня виставка
«Мистецтво Чжень Шань Жень»
(Істина Доброта Терпіння)
Урочисте відкриття відбудеться 3 серпня о 12-00


В експозицію включені репродукції 12 художників з Австралії, Канади, Китаю, США, Таїланду, Тайваню і Японії – всього 40 картин. В основному, оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «New Renaissance» (Нове Відродження), кілька творів – тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.

Сюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Твори мистецтва тут не просто картини – це інструмент, за допомогою якого художники можуть висловити правду.

Автори переконані, що в залежності від ідеї, якою вони керуються при створенні картини, від їх внутрішнього стану, живопис наповнюється силою, здатною будити його сильну або слабку сторону. Тому, внутрішній зміст картин – це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва дуже цінними.

У різні періоди свого життя художники познайомилися з Фалунь Дафа (Фалуньгун) - стародавній системою морального і фізичного вдосконалення людини і її принципами
 Істина Доброта Терпіння. Ставши на шлях вдосконалення, вони поліпшили своє духовне і фізичний стан. Це допомогло їм розширити сприйняття навколишнього світу і знайти відповідь на одвічне питання про вище призначення життя і мистецтва.

Художників цих робіт об'єднала одна спільна ідея: за допомогою мистецтва показати яке прекрасне життя, якщо слідувати її високим принципам Істина Доброта Терпіння. Як повна протилежність цьому, в картинах зображується жорстоке переслідування послідовників Фалунь Дафа, яке розгорнув комуністичний режим в Китаї з липня 1999 року. Невигадані герої картин, які відстоюють ці принципи, вражають своєю силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю.

Багато художників на собі випробували страждання тюремних катівень, пройшли всі жахи переслідування за свої переконання.

Ми сподіваємося, що виставка сприятиме відродженню духовного стану суспільства, і впевнені, що ці картини здатні пробудити в людях їх добру сторону.

Виставка експонується з 2005 року, на сьогодні об'їхала понад 100 країн, експонувалася більше 1000 разів. В Україні виставка проходить з 2009 року, в містах: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Краматорськ, Маріуполь, Миколаїв, Запоріжжя, Рівне, Вінниця, Херсон.

Тел. для довідок: 050 351-25-44     

_____________________________________________________________________            

                                   

 

 Херсонський прикордонний загін

ЗАПРОШУЄ НА СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

До прикордонних підрозділів які дислокуються в Херсонській області.

Державою гарантується:

зарплата від 11000 тис. гривень на місяць;

виплата після підписання першого контракту в розмірі 20400 гривень;

доплата за перенавантаження, додаткові щорічні виплати, премії;

безкоштовне забезпечення формою одягу, харчуванням, мед. забезпечення;

грошова компенсація за житло;

звільнення від строкової військової служби;

можливість кар’єрного росту.

Кандидат на контракт сам обирає собі місце служби. Термін дії першого  контракту три роки. З вислугою 25 років вихід на пенсію.

Звертатись за тел. (099) 673-99-43

або до прикордонних підрозділів по місцю їх дислокації в регіонах.

e-mail: kordon2161@ukr.net

сайт: dpsu.gov.ua kontrakt.vn.ua

Адреса: м. Херсон, вул. Перекопська 175

 

___________________________________________________________________________________________

    

       

Співпраця у сфері міграції та освіти

  Управлінням ДМС у Херсонській області розпочато співробітництво із Херсонським державним університетом. Про це йшлося на спільній зустрічі між очільницею міграційної служби та представниками університету. У межах такої взаємодії студенти вишу зможуть проходити практику в Управлінні та його підрозділах.

                                       

  Співпраця з університетом буде сприяти отриманню студентами навичок з практичної роботи за напрямами діяльності служби. Здобувачі вищої освіти зможуть отримати не лише унікальний досвід, але й перспективи працевлаштування та подальшого професійного розвитку.

Управління ДМС у Херсонській області

____________________________________________________________________________

Виявляємо порушників міграційного законодавства

Розпочато процес перевірок на дотримання міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства на території Херсонської області.

Проведено перевірки щодо дотримання міграційного законодавства Білозерським районним відділом Управління ДМС у Херсонській області та виявлено двох громадян Російської Федерації, які його порушили. Стосовно них вжито заходів адміністративного впливу відповідно до ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також Скадовським районним відділом Управління ДМС у Херсонській області разом із співробітниками Національної поліції України проведено перевірку Скадовського районного ринку, порушників міграційного законодавства не виявлено. Документи осіб, які підпадають під відпрацювання перевірено та надано відповідні консультації.

Управління ДМС у Херсонській області

 

_____________________________________________________________________

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора