Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виїзний прийом фахівців служби зайнятості на віддаленому робочому місці

Фото без опису       18 лютого поточного року фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості - заступником директора, начальником відділу надання соціальних послуг Скрягою Олександром та завідувачкою сектору профорієнтації Арестовою Владою  було проведено виїзний прийом для мешканців села Красне Скадовської міської територіальної громади.

 В ході прийому місцевим жителям були надані консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, порядку надання допомоги по безробіттю тощо. Присутніх ознайомили з електронними сервісами служби зайнятості, можливістю проходження професійного навчання за рахунок коштів Фонду, надано інформаційні матеріали з переліком професій за якими здійснюється навчання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Під час прийому мешканці отримали інформацію про роботу фахівців сектору рекрутингу, яким чином працюють рекрутери філії і яку допомогу пропонують з пошуку роботи, ознайомили присутніх з актуальними вакансіями по Скадовському району та навели приклади успішного працевлаштування односельців.                        

Фото без опису      Фото без опису

       Всі, хто звертався до фахівців служби зайнятості, отримали відповіді на поставлені запитання. Усім відвідувачам було роздано інформаційно-довідковий матеріал.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора