Скадовщина щедрує, посіває!

Фото без опису

За григоріанським календарем в Україні з 6 по 19 січня відзначають Різдвяні свята.  А на Старий Новий рік прийнято щедрувати…

15 січня 2019 року вокальний ансамбль «Берегиня» (керівник Римма Стебловська) та акомпаніатор Борис Верлатий Скадовського районного будинку культури завітали до установ міста з святково-різдвяною привітальною програмою «Щедруємо, посіваємо — зі святами вітаємо!»

Кращі щедрівки дарували гарний святковий настрій трудовим колективам Скадовської районної державної адміністрації та Скадовської районної ради. Також завітали щедрувальники до терапії та дитячого відділення Скадовської ЦРЛ — де піднімали настрій, дарували позитив емоції та бажали міцного здоров’я. Запальні пісні разом з щедрівками лунали цього дня в багатьох установах, закладах та магазинах.

Завершилися щедрування спільними світлинами та купою незабутніх вражень.