Профілактика травматизму за 2017 рік.

На виконання завдань, покладених на Фонд соціального страхування України по проведенню профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, відповідно до затверджених планів робіт, страховим експертом з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  в Херсонській області за 12 місяців  2017 року  організовано і проведено 45 нарад, 15 круглих столів та 6 семінарів на підприємствах – страхувальників.

Проведено 9 планових та 6 позапланових перевірок стану охорони праці підприємств, установ та організацій. Подання про усунення виявлених 198 порушень та  недоліків нормативно - правових актів з  охорони праці винесено 15 власникам підприємств.

З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці протягом 2017 року надано страхувальникам 253 консультації з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці» та «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Службам охорони праці  та відповідальним особам за охорону праці  на  61 підприємстві надана дієва допомога в розробці та впровадженні в дію ефективної системи управління охороною праці, а також у розробці на підприємствах 301 комплексного і профілактичного заходу з метою досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці і безпеки виробництва. Розповсюджено 718 нормативно – правових  актів та пам'яток з охорони праці в електронному виді.

Для отримання детальної консультації з питань охорони праці необхідно звертатись до  Скадовського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  за телефоном: (05537) 5-31-83.