Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактика травматизму за 2017 рік.

         На виконання завдань, покладених на Фонд соціального страхування України по проведенню профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, відповідно до затверджених планів робіт, страховим експертом з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  в Херсонській області за 12 місяців  2017 року  організовано і проведено 45 нарад, 15 круглих столів та 6 семінарів на підприємствах – страхувальників.

         Проведено 9 планових та 6 позапланових перевірок стану охорони праці підприємств, установ та організацій. Подання про усунення виявлених 198 порушень та  недоліків нормативно - правових актів з  охорони праці винесено 15 власникам підприємств.                                                                            

         З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці протягом 2017 року надано страхувальникам 253 консультації з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці» та «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

        Службам охорони праці  та відповідальним особам за охорону праці  на  61 підприємстві надана дієва допомога в розробці та впровадженні в дію ефективної системи управління охороною праці, а також у розробці на підприємствах 301 комплексного і профілактичного заходу з метою досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці і безпеки виробництва. Розповсюджено 718 нормативно – правових  актів та пам'яток з охорони праці в електронному виді.

         Для отримання детальної консультації з питань охорони праці необхідно звертатись до  Скадовського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  за телефоном: (05537) 5-31-83.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора