Запрошуємо до співпраці

Понад десять тисяч вимушених переселенців з окупованого Сходу України та анексованого Криму за останні чотири роки знайшли свою другу домівку на Херсонщині. Долями цих людей, їх майбутнім і повсякденням переймаються як держава, так і громадські організації. Однією з таких є Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), яка тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. Виконавчим партнером у Херсонській області є громадська організація «Вектор розвитку».

Починаючи з 2014 року, Представництво МОМ реалізовує проекти, направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО). За фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW розпочато новий проект «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».

Для участі в проекті запрошуються зареєстровані та діючі підприємці з числа внутрішньо переміщених осіб та представників місцевої громади. Для учасників, відібраних на конкурсній основі, проектом передбачено обов’язкова участь у дводенному тренінгу із мікропідприємництва. Після успішного проходження тренінгу, кожному учаснику буде надано експертну допомогу із написанням бізнес-плану. У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на розширення власної справи до €2,500.

Запрошуємо долучитися та взяти участь у конкурсі. Детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/210aUGq.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань просимо звертатись до представників ГО ХОТЦ «Вектор розвитку» Ольги Авраменко (тел.: +38 (050) 7074684, +38 (068) 2030192) та Інни Сергіївни (тел.: +38 (066) 2084493),   адреса електронної пошти: khersonvektorrozvytku@gmail.com, http://www.facebook.com/vektorrozvutky.