Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Презентація цільових курсів

Фото без опису                Шановні клієнти служби зайнятості!

   Інформаційні технології є невід’ємною частиною сучасного світу, вони значною мірою визначають подальший економічний та суспільний розвиток людства. Інформація стає ресурсом нарівні з матеріалами, енергією і капіталом. Вона перетворюється в один з найбільш цінних за змістом і масових за формою продуктів цивілізації, споживачем якої стає все людство.

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, їх широке застосування в різних сферах життєдіяльності особистості, суспільства та держави є одним з найважливіших інструментів сталого розвитку, що сприяє підвищенню рівня економічного, соціального, культурного, технологічного розвитку країни. Нові можливості соціальної і міжособистісної комунікації, створювані цифровими технологіями, збагачують знання людей, що сприяє соціальній гармонії і підвищенню рівня життя. Україною взято курс на розбудову інформаційного суспільства.

Сьогодні важливу роль в повсякденному житті є сформований окремий сегмент - мобільні додатки, за допомогою яких особа може ефективно комунікувати з навколишнім інформаційним світом.

Тому Херсонський обласний центр зайнятості та ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» презентує:

 

  Курси цільового призначення за напрямом

«Засоби сучасної комунікації

шляхом інформаційних технологій»

(5 днів, 36 годин)

 

  1. Робота з Інтернет-ресурсами. Пошук та зберігання інформації.
  2. Ділове листування. Електронна пошта.
  3. Е-сервіси Державної служби зайнятості. Освітній портал – як ресурс.
  4. Робота з мобільними додатками (Zoom, Viber, Skype, Facebook та ін.).
  5. Електронні додатки для пошуку роботи та складання резюме.
  6. Технологія використання GR-коду.
  7. Мобільний додаток «Дія». Електронний кабінет шукача роботи.
  8. Охорона праці.

 

Курси розраховані на всіх зацікавлених безробітних, що мають доступ до інтернету (курси плануються в дистанційній формі) та допоможуть їм в соціально-економічній сфері ефективній інформаційній взаємодії, доступу до інформаційних ресурсів та різноманітних даних з електронних джерел усього світу, ефективного збирання, накопичення, опрацювання, зберігання, передавання й використання даних та дадуть змогу сприяти поверненню до продуктивної зайнятості.

 

Початок навчання планується з 25 червня поточного року.

Усіх зацікавлених просимо звертатися до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за телефоном (05537) 5-23-16.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора