Що необхідно зробити власнику для отримання дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби?

Крок 1. Власник впродовж п’яти днів після народження теляти має звернутися до ветеринарного лікаря або представника Агенства з ідентифікації тварин для проведення біркування отримання паспорту на худобу.

Крок 2. Зареєструвати  тварину у погосподарській книзі, яка ведеться у сільській раді.  Якщо селищною чи сільською радою погосподарська книга не ведеться, то підставою для внесення в Відомість фізичних осіб-власників  є Акт обстеження вашого домогосподарства на наявність худоби на подвір’ї. Акт обстеження надає комісія до складу якої входять:

-голова міської(селищної, сільської )ради,

-депутат міської(селищної, сільської )ради,

-ветеринарний лікар,

-агент з ідентифікації тварин(якщо є),

Акт підтвердження наявності худоби на подвір’ї підписується членами комісії в присутності господаря і є підставою для внесення власника до «Відомості фізичних осіб – власників, які мають право на отримання дотації за молодняк»

Крок 3. Підготувати та подати до місцевої сільської (селищної, міської) ради такі документи:

-паспорт великої рогатої худоби, виданий у встановленому порядку, (а у разі утримання 10 і більше голів - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин);

-паспорта громадянина України (ксерокопія);

-копія документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб     - платників податків(ідентифікаційний код);

-довідка або договір про відкриття рахунка в банку ( з мокрою печаткою та підписом).

Крок 4.  Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання  наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка розмірі:

за період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

Зазначені документи будуть прийматися протягом бюджетного року:

- до 01 травня 2019 року;

- до 01 вересня 2019 року;

- до 01 грудня 2019 року в порядку черговості їх надходження.

Звертаємо Вашу увагу:

перевіряйте правильність написання персональних даних, адреси (назва вулиці, номер будинку) відповідно до паспорту громадянина України;

у паспорт теляти  обов’язково повинна бути внесені данні корови.