Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Гранди Фонду енергоефективності для ОСББ

         Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України запрошує співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для участі у використанні грантової фінансової підтримки Фонду енергоефективності на проекти термомодернізації та енергоефективності багатоквартирних будинків.

         Гранти Фонду енергоефективності надаються ОСББ на безповоротній основі та можуть покривати до 70 % вартості енергоефективних проектів в багатоквартирних будинках. Це включає додатковий грант у розмірі 20 % для перших 300 заявок ОСББ.

         Гранти надаватимуться ОСББ за Пакетом «Легкий» в обсязі до 40 % вартості проектів із встановлення вузлів комерційного обліку теплоенергії, встановлення/модернізацію індивідуального теплового пункту, заміну/ модернізацію загальнобудинкового котла та допоміжного обладнання; балансування систем опалення, модернізацію систем гарячого водопостачання, встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та регуляторів температури повітря, заміну/теплоізоляцію трубопроводів систем опалення, теплоізоляції/заміни трубопроводів системи теплопостачання та гарячого водопостачання, заміни/ремонту вікон/дверей, модернізації систем освітлення.

Грантовий Пакет «Комплексний» надається ОСББ в обсязі до 50 % проектів з теплоізоляції/облаштування огороджувальних конструкцій будівлі, заміни/ремонту вікон/дверей у квартирах, заміни/теплоізоляції трубопроводів опалення та водяної системи опалення у квартирах, облаштування систем вентиляції із встановленням рекуператорів, модернізацію систем внутрішнього теплопостачання.

 

Інформація щодо контактних даних для отримання грантів Фонду енергоефективності

Фонд енергоефективності

Телефон: +38 044 321-25-63

Електронна пошта: info@eefund.org.ua

Адреса: вул. Ділова 24,офіс 903, Київ, Україна 03150

Веб-сторінка https://eefund.org.ua/

 

Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC) надає консультативні послугичерез мережу регіональних консультантів, що працюватимуть у областях України. Головним завданням регіонального консультанта є повний супровід місцевих ОСББ протягом процесу подання заявки на гранти та допомога ОСББ у створенні фінансових рішень із залученням Фонду енергоефективностіта банків-партнерів для здійснення енергомодернізації у будинках. Інформацію про Програму Фонду та консультації щодо місцевих програм можна отримати від регіональних консультантів IFC, контактні дані яких розміщені за посиланням: https://eefund.org.ua/how-to-apply#how_to_apply_header_block.

Контактні дані у 24 областях України регіональних представництв проекту технічної допомоги ПРООН «HOUSES» для проведення роз’яснювальної роботи на обласному та місцевому рівнях з метою інформування громадськості та місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує, розміщені за цим посиланням:

http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/fond-energoefektivnosti/proekt-yes-proon-ob-yednannya-spivvlasnikiv-budinkiv-dlya-vprovadzhennya-stalih-energoefektivnih-rishen-undp-houses/proekt-yes-proon-ob-yednannya-spivvlasnikiv-budinkiv-dlya-vprovadzhennya-stalih-energoefektivnih-rishen-undp-houses/

ПРООН проводить серію групових та індивідуальних консультацій для активістів, які мають намір створити ОСББ, активів вже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив по покращенню стану будинків.

Інформація про проект ПРООН «HOUSES»:

http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/fond-energoefektivnosti/proekt-yes-proon-ob-yednannya-spivvlasnikiv-budinkiv-dlya-vprovadzhennya-stalih-energoefektivnih-rishen-undp-houses/informatsiya-pro-proekt-yes-proon-ob-yednannya-spivvlasnikiv-budinkiv-dlya-vprovadzhennya-stalih-energoefektivnih-rishen-houses/.

За цим посиланням ОСББ та активісти, що мають наміри створити ОСББ, можуть зареєструватись для участі у семінарах проекту ПРООН:

http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/fond-energoefektivnosti/proekt-yes-proon-ob-yednannya-spivvlasnikiv-budinkiv-dlya-vprovadzhennya-stalih-energoefektivnih-rishen-undp-houses/podati-zayavku-na-uchast-v-proekti-yes-proon-ob-yednannya-spivvlasnikiv-budinkiv-dlya-vprovadzhennya-stalih-energoefektivnih-rishen-houses/

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора