Звітує Благодатненська громада

20 лютого 2019 року звітувати аматори Благодатненського сільського будинку культури, Зеленівського та Петропавлівського сільських клубів. Членів оглядової комісії,  на чолі із Заслуженим працівником культури України Анатолієм Волошиним урочисто зустріли творчі колективи концерту.

У 22-х номерах програми концерту «75 років Херсонщини», прийняло участь понад 45 учасників – переважно домінували вокальний,  хореографічний та театральний жанри.

Стрімко, піднесено, яскраво костюмовані творчі колективи — налаштували на гарний настрій усіх присутніх в залі. За що вдячні глядачі гучно аплодували.

Кращі колективи: танцювальний колектив «Веселі молодиці» та «Прованс» (кер. Н. Войцикевич, Благодатненського СБК), танцювальний колективу «Смайлики» (кер. О. Кожакіна, Благодатненський СБК), танцювальний колектив «Акварель» (кер. О. Ходаковська, Зеленівського СК), танцювальний колектив «Азарт» (Петропавлівський СК). Один з кращих номерів подарував акордеоніст Сергій Лі!