Державне підприємство «Санаторно-оздоровчий комплекс» «Гілея» запрошує на сезонні роботи!

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування працедавця з безробітними у присутності працівників служби зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а працедавцям – у якісному підборі необхідних кадрів.

З цією метою у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості 7 квітня 2021 року проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення ДП СОК «Гілея».

Захід відкрила директорка Скадовської районної філії ХОЦЗ Катерина Андрющенко ознайомивши присутніх зі станом ринку праці та розповіла присутнім про мету проведення ярмарки вакансії.

Ознайомила присутніх з переліком професій, розповіла про можливості та переваги проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості провідний фахівець Скадовської районної філії ХОЦЗ Олена Куліш.

Володимир Владимаренко - директор ДП СОК «Гілея» особисто презентував підприємство та ознайомив присутніх із умовами праці,   графіком роботи, рівнем заробітної плати, а також детально розповів про вакансії сезонного характеру, а саме: «кухар», «офіціант», «мийник посуду», «кухонний робітник», «покоївка», «бармен», «матрос-рятувальник», «оператор пральних машин», «прибиральник територій», «підсобний робітник», «вантажник» і чимало вакансій по добору медичного персоналу.

З кожним безробітним зокрема, хто зацікавився пропозицією працевлаштуватися, було проведено  індивідуальну співбесіду.

Під час заходу шукачі роботи  активно спілкувалися з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. Також безробітні отримали індивідуальні консультації спеціалістів центру зайнятості.Всього прийняло участь у заході 15 осіб, які перебувають на обліку в службі  зайнятості та шукають роботу.

Міні-ярмарок вакансій пройшов у цікавій та змістовній формі. Дуже сподіваємося, що ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.