10 річчя творчої діяльності!

Щастя людини – у творчості. Воно є джерелом духовної наснаги, насолоди цінностей, що відкривають шлях до храму душі, до краси. Саме такими щасливими людьми є учасники народного ансамблю народної пісні «Радість» Скадовського районного будинку культури, який творить світ краси, примножуючи духовну скарбничку попередніх поколінь, зводячи високо в піднебесся сонцесяйний храм української національної культури.

27 квітня 2018 року у великій залі районного будинку культури зібралися разом друзі, колеги, рідні та усі ті, хто любить цей колектив, їхню пісню аби відзначити 10 річчя створення колективу та  творчої діяльності!

Минають роки, змінюються суспільні устрої, на зміну одним поколінням приходять інші і в кожного свої смаки, уподобання, погляд на життя, але народна пісня – щира і мудра, залишається жити вічно. Саме таку невмирущу пісню впродовж 10 років і дарує народний ансамбль народної пісні «Радість». Наполеглива праця і амбіційне бажання бути кращими, допомагали учасникам ансамблю долати перешкоди, ставати переможцями конкурсів та фестивалів різних рівнів, а саме головне - отримувати щирі оплески своїх глядачів. І кожен в спільну справу зробив свій, особливий,  внесок, і кожна з учасниць колективу – найкоштовніший діамант, вартий найвищих нагород і найщиріших слів вдячності.

Безмежно талановиті неперевершені  красуні, неповторні, артистичні, чарівні, милі, гарні і най, найкращі: Євстигнєєва Любов Григорівна, Дорофєєва Тетяна Миколаївна, Козленко Ольга Василівна, Зуєва Ганна Григорівна, Горбачова Валентина Іванівна, Семенова Аліна Іванівна, Степаненко Людмила Іванівна, Цибель Ніна Антонівна, Мінженер Євгенія Степанівна, Острянська Наталія Михайлівна, Пшенична Ірина Вікторівна. Єдиний чоловік в ансамблі – Верлатий Борис Іванович (баяніст). Це ті люди, для яких пісня стала, як святкове намисто, а колектив – другою родиною.

Незмінний організатор, керівник і головний натхненник народного ансамблю народної пісні «Радість» - Фабрикова Любов Леонтіївна. Творча, неординарна особистість, яка знаходиться у постійному пошуку, яка власне і привела колектив до цієї дати, за що і нагороджена Почесно грамотою голови обласної державної адміністрації, яку вручив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Євген Рищук.

Голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик, Голова Скадовської районної ради Олег Старенький та секретар Скадовської міської ради Олег Сокольчук – привітали винуватців свята та вручили грамоти учасницям ансамблю.

Заслужений діяч естрадного мистецтва Ольга Миронець разом з заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації Євгеном Рищуком вручила медалі Об’єднання «За служіння мистецтву» Фабриковій Л.Л., Зуєвій Г.Г., Євстигнєєвій Л.Г., Козленко О.В., Дорофеєвій Т.М., Горбачовій В.І., Семенновій А.І.

Понад дві години святкового концерту колективу супроводжувалися вітальними виступами творчих колективів Скадовського РБК.

Від концерту до концерту розквітає народний ансамбль народної пісні «Радість». Його чаруючі мелодії лунають над нашим краєм, як голос душі народу, сповнений безмежної любові до святої матері-землі, до України.