«GRACIA DANCE CUP 2020»

Народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського районного будинку культури (керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов) підкорив танцювальний паркет в місті Мелітополі на Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «GRACIA DANCE CUP 2020», які відбулись 23 лютого 2020 року.

Фото без опису    Фото без опису                          Змагаючись з великою кількістю учасників кожна пара гідно представила місто Скадовськ. Народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» повернувся з такими здобутками: Єрохін Михайло та Шпак Ганна – 3 місце, Пєтров Вадим та Варваренко-Кравець Марія – 3 місце, Оленін В’ячеслав та Богданова Емма – 3 місце, Волков Денис та Звейко Дарина – 2 місце, Скобелєв Матвій та Душинова Ліза – 3 місце, Норік Кирило та Вітенко Софія – 2 місце, Канцеров Данило та Сілішук Віталіна – 2 місце, Грищенко Артем та Бондаренко Ганна – місце, Самохвалов Данило та Клепець Катерина – 2 місце у фіналі, Ястреб Ілля та Рященко Ксенія – 6 місце у фіналі, Саволоцький Микита та Швець Ярослава – 5 місце у фіналі.

Фото без опису                                  В змаганнях «Соло»: Власенко Марія – 3 місце, Скобелєв Матвій – 2 місце, Пєтров Вадим – 3 місце, Варваренко-Кравець Марія – 3 місце, Волков Денис – 2 мсце, Норік Кирило – 2 місце, Вітенко Софія – 1 місце.

Вітаємо з перемогами!