Про реалізацію ПАТ «Аграрний фонд» мінеральних добрив

З метою якнайшвидшого і більш якісного забезпечення агровиробників мінеральними добривами, ПАТ «Аграрний фонд» пропонує одночасне укладання форвардного контракту і договору на придбання мінеральних добрив.

Клієнтам, які укладають форвардний контракт з ПАТ «Аграрний фонд» на зерно врожаю 2018 року, надаються знижки та переваги при укладенні договору на купівлю мінеральних добрив.

Нагадаємо, що 05 лютого 2018 року ПАТ «Аграрний фонд» розпочав весняну кампанію з продажу мінеральних добрив українського виробництва.

В асортименті ПАТ «Аграрний фонд»: аміачна селітра, карбамідно-аміачна суміш (КАС), карбамід, вапняково-аміачна селітра (ВАС).

ПАТ «Аграрний фонд» має розгалужену мережу складів зберігання з покриття всієї території України, отже, оформити покупку можна як в центральному офісі, так і в одному з наших регіональних відділень.

Нагадаємо, що ПАТ «Аграрний фонд» інвестував близько 1 млрд грн у виробництво мінеральних добрив, завдяки чому вдалося поновити роботу основних хімічних підприємств України та забезпечити добривами аграріїв.

Детальніше дізнатися про умови продажу мінеральних добрив та акційні пропозиції, а також оформити заявку онлайн ви можете на спеціальній сторінці http://mindobryva.agrofond.gov.ua так і в одному з регіональних відділень   (м. Херсон, пр-т Адмірала Сенявіна, 7, тел. (0552) 33-46-29, 067-328-65-84).