До уваги отримувачів субсидії

У травні поточного року управлінням праці та соціального захисту населення буде проведено перепризначення субсидій на оплату житлово–комунальних послуг на неопалювальний період 2019 року для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді. При цьому більшості домогосподарствам розрахунок субсидії буде проведено в автоматичному режимі. Частині ж громадян для нарахування допомоги неохідно подати наві заяву та декларацію.

Повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

- орендарі житла;

- внутрішньо переміщені особи;

- домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;

- домогосподарствам, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

- якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Звертаємо увагу отримувачів, що для нарахування субсидії на наступний період як за особистим зверненням так і в автоматичному режимі необхідно надати номер мобільного телефону заявника та подати довідку про реєстрацію місця проживання. Управління праці та соціального захисту населення в порядку обміну отримати відомості про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб не має можливості, оскільки по м. Скадовську формування бази зареєстрованих осіб не завершене.