Сезон нових гастролей відкрито!

Фото без опису    13 жовтня 2019 року в місті Херсоні відбулись Всеукраїнські змагання «Кубок Херсону», приурочені до Дня захисника України. Змагались з багатьма парами з різних міст України, таких як: Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Київ, Херсону.

Учасники народного колективу спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського районного будинку культури (керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов) гідно представили рідне місто.

За результатами виступів: Клименко Микита та Йолтуховська Єва – 1 місце в європейський та латиноамериканський програмах), Клименко Владислав Дула Єлизавета – 1 та 2 місце, Саволоцький Микита та Швець Ярослава – 2 та 1 місце, Самохвалов Данило та Клепець Катерина – 3 та 2 місце, Канцеров Данило та Сіліщук Віталіна – 2 місце в загальному заліку, Горін Дмитро та Варваренко-Кравець Євгенія  – 3 місце в загальному заліку, Теленик Микола та Норик Ліза – два 3 місця, Скобелев Матвій – в категорії «соло» 1 місце, Душинова Ліза – в категорії «соло» 3 місце, Петров Вадим та Варваренко-Кравець Маша – 2 місце в категорії «дебют», Єрохін Міша та Шпак Анна - 1 місце в категорії «дебют», Гаран Олександр та Кисловська Інна - 2 місце в категорії «дебют».

Вітаємо юних призерів!