Семінар з вивільнюваними працівниками ДП «СОК «Гілея»

Сьогодні в приміщенні Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар для працівників Державного підприємства «Санаторно-оздоровчий комплекс «Гілея», в якому очікується вивільнення у зв’язку зі скороченням штатної чисельності працюючих.

Під час семінару провідний фахівець Олена Куліш розповіла учасникам заходу про послуги служби зайнятості, переваги пошуку роботи саме з допомогою кар’єрних радників, рекрутерів та інших фахівців філії, роз’яснила переваги користування електронними сервісами служби. Далі провідний юрисконсульт Тетяна Мороз надала інформацію про порядок реєстрації безробітного та відповіла на запитання щодо розрахунку та виплати допомоги по безробіттю та інші.

Наприкінці заходу заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Олександр Скряга зазначив, що втрата роботи – це не трагедія, а початок нового етапу життя, який відкриває нові можливості. Головне – бути готовими до змін.

На всі свої питання учасники заходу отримали вичерпні відповіді та дякували за те, що можуть розраховувати на допомогу державної служби зайнятості.