«Масниця іде, весноньку веде!»

29 лютого 2020 року на площі біля Скадовського районного будинку культури розгорнулося народне гуляння «Масниця іде, весноньку веде!».

Фото без опису  Фото без опису             За ініціативи Скадовської міської ради, підтримки Скадовської райдержадміністрації та місцевих підприємців — скадовчани та гості міста стали активними учасниками обрядового дійства.

Фото без опису   Фото без опису               Вітальне слово секретаря Скадовської міської ради Олега Сокольчука підкріпили частування смачними млинцями,виготовленими представниками дитячих садочків міста Скадовськ. Протягом заходу, різними кулінарними смаколиками від Скадовської районної споживчої спілки частували усіх присутніх.

Фото без опису  Фото без опису               Три години поспіль присутні мали можливість насолоджуватись виступом найкращих творчих колективів клубних закладів Скадовського району, а саме: Лазурненського, Красненського, Приморського, Антонівського, Широківського, Шевченківського, Благодатненського сільських будинків культури, Петрівського сільського клубу та Скадовського районного будинку культури.

Фото без опису  Фото без опису               Родзинкою заходу стали змагання серед чотирьох команд: команда районної державної адміністрації «Вищій клас», команда Скадовської міської ради «Українські вареники», команда КП «Очисні споруди» «Посмішка» та команда дитячих садочків міста Скадовськ «Веснянка». Проводжали зиму – бігали на лижах, їли на швидкість смачні вареники, плели коси «любові, добра і злагоди», перетягували канат та водили веснянки, залучаючи до хороводу усіх глядачів заходу.

Фото без опису  Фото без опису                Своєю енергією, азартом, креативністю учасники команд підняли настрій дійства. За результатами змагань переможців було складно визначити, навіть оплесками глядачів, тому і перемогла – дружба!!!

Фото без опису  Фото без опису                    Завершенням обрядового дійства стала хореографічно-театральна композиція у виконанні народного хореографічного колективу «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна). Після чого спалили солом’яне опудало – символ зими. Завершилося свято хороводами, гарним настроєм та незабутніми враженнями!