Скадовськ відсвяткував День народження рідної країни!

З нагоди відзначення найголовнішого свята нашої держави - Дня Незалежності України, 24 серпня 2019 року на фестивальній площі міста Скадовськ відбувся святковий концерт «Новий день над Україною».

Синьо-жовті прапори замайоріли на фоні моря! На імпровізованій сцені чарівні ведучі Алла Чуп’як та Ірина Безтравна  урочисто і патріотично вітали усіх присутніх зі святом, яке надихає і об'єднує великий та могутній народ. У Скадовську відпочивають мешканці з різних куточків країни. Схід і Захід, Південь і Північ - це все Україна. Саме це продемонстрували юні артисти «Провінційного балету».

Вітаючи присутніх на святі голова районної державної адміністрації Віктор Турик побажав Україні миру і розквіту, а кожному українцю – щедрої долі, благополуччя і достатку, успіхів у справах.

Попри загальний піднесений настрій, хвилиною мовчання згадали  тих, хто віддав своє життя за Україну.

Цього ж дня, вперше у нашому місті відбулися змагання з аматорського плавання  «Острів Джарилгач – Скадовськ». Відбувся заплив зі Скадовська до острова Джарилгач. 18 сміливців, серед них 6 дівчат, подолали вплав 6,5 км, довівши, що українці сильні і сміливі. Вітер, хвилі та відстань подолано, кращий час - 1 год. 52 хв.! Вітав учасників запливу, вручав грамоти, медалі та подарунки секретар Скадовської міської ради Олег Сокольчук.

Кращі колективи Скадовського району створювали святкову атмосферу та дарували гарний настрій, а саме: народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського РБК (кер. Наталія Уварова і Володимир Шаронов), народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська), солісти-вокалісти народно вокальної естрадної студії «Всі разом» (кер. Юрій Луканов), дитячий вокальний ансамбль «Райдуга» (кер. Любов Говорущенко, Красненський СБК), народний змішаний квартет «Калини цвіт» (кер. Анатолій Токарчук, Михайлівський СБК), вокальний гурт «Жіночі серця» (кер. Олександр Кока, Шевченківський СБК), вокальний гурт «Сузір’я» (кер. Марія Замараєва, Володимирівський СБК), вокальний дитячий ансамбль «Гарячі серця» та вокальний гурт «Водограй» (кер. Олександр Бугаєнко, Широківський СБК), вокальний ансамбль «Юність» (кер. Ніна Носаль, Скадовського ЦДЮТ) та театр-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара, Скадовська ДШМ). Вдячні глядачі підтримували оплесками виступи артистів, підспівували знайомі пісні.

Завершився концерт фінальним виступом Заслуженого працівника культури України, директора районного будинку культури Анатолія Волошина, разом з усіма учасниками.

Під час концерту, в небі над сценою, над всім узбережжям майорів український стяг і великі повітряні літери «СКАДОВСЬК» учасників аерокосмічного гуртка «Галактика».

Цього ж дня, в місті Херсоні, в рамках святкування 28-ї річниці Незалежності України, на площі Свободи відбулась виставка-ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Скадовщину представляла майстриня Мануйленко Людмила Дмитрівна з вишитими хрестиком роботами (Широківський СБК, директор Микола Гребенюк).