Відвідування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання, тому службою у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації, у нашому районі проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

Саме охорона дитинства є одним із стратегічних загальнонаціональних пріоритетів державної політики України. Всебічний розвиток дітей тісно пов’язаний з умовами, в яких вони зростають.

На даний час на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації перебуває 36 дітей із 17 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають на території району. З ними та їх батьками працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації систематично проводять індивідуальні профілактичні бесіди та роз’яснювальну роботу з метою посилення відповідальності за виховання дітей. Перевіряються умови проживання даних родин, про що складаються акти перевірки житлово-побутових умов, надається психологічна та юридична допомога.

Під час карантину з дітьми, які повернулися з інституційних закладів, посилена робота щодо соціального захисту та підтримки їхніх родин.

Так, 05 червня 2020 року за ініціативи заступника голови Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області Валентини Головатої, працівниками служби у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було відвідано  6  сімей  Скадовського  району,  а саме: с. Новоукраїнка, с. Зелене, с. Тарасівка,

с. Благодатне, де виховується 20 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.

З даними сім’ями проведено профілактичну роботу, надано роз’яснення та консультації. Діти отримали солодкі подарунки.