Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Допоможемо разом!

     Фото без опису30 квітня 2020 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано багатодітні родини Ч. Д.Д. та Г. А.В., які опинились у складних життєвих обставинах та проживають в селі Зелене Скадовського району Херсонської області.

Родина Ч. Д. Д. та Ч. М.В. приїхали із Каланчацького району до села Зелене Скадовського району Херсонської області разом зі своїми 4 малолітніми дітьми на початку 2020 року.

Службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з представниками виконавчого комітету Благодатненської сільської ради Скадовського району Херсонської області обстежено умови проживання малолітніх дітей родини Ч. та поставлено на облік дітей, як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах. На даний час родина опинилася в скрутному становищі. Мати знаходиться в декретній відпустці, а батько на життя заробляє тимчасовими заробітками. Старший син-Д. під час карантину повернувся до родини із інституційного закладу-Новокиївської школи-інтернату де навчається в першому класі.

          Відповідно до Положення про службу у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, основним завданням є забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту прав дітей, в тому числі дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, відвідування дітей, які опинились у складних життєвих обставинах  за місцем їх проживання, а також вживати заходи для соціального захисту дітей на території Скадовського району.

          Під час відвідування обом родинам надано гуманітарну допомогу від антикризового штабу Скадовського району у вигляді продуктових наборів, а родина Ч. Д.Д., яка перебуває на обліку служби у справах дітей РДА, отримала від служби у справах дітей районної державної адміністрації ще й гуманітарну допомогу у вигляді одягу, іграшок та канцелярського приладдя для дітей, яку люб’язно зібрали та надали волонтери Скадовського району, які вже кілька років поспіль співпрацюють зі службою у справах дітей районної державної адміністрації.

         

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора