Скасовано компенсацію підприємствам за призваного на військову службу працівника

Урядом визнано таким, що втратив чинність, Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам та фізичним особам - підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу в особливий період.

Рішення прийняте на виконання Закону України від 24.12.2015 р. № 911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», згідно з яким роботодавцям не передбачається компенсація за рахунок коштів Державного бюджету України витрат на виплату середнього заробітку працівникам, призваним і прийнятим на військову службу в особливий період, яка виплачувалась протягом 2014 - 2015 років.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/news-14-novosti-zakonodatelstva-1-otmenena-kompensaciya-predpriyatiyam-za-prizvannogo-na-voennuyu-sluzhbu-rabotnika