«Сила нескорених»

14 жовтня ніколи не було для українців буднем. Із покон віків саме цього дня всі християни славлять Матір Спасителя світу Ісуса Христа, відзначаючи одне з найбільших релігійних свят осінньої пори – свято Покрови Пресвятої Богородиці. А віднедавна, в цей день відзначається ще й державне свято – День захисника України!

«Сила нескорених» -  саме під таким гаслом наша країна уперше відзначила День захисника України…12 жовтня 2018 року на головній сцені районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди тих, хто під свист ворожих куль та «мелодію» градів боронить українське сьогодення, тих, хто ладен ціною колосальних зусиль будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє, котре неможливе поза європейською спільнотою — захисників України!!!

Перший заступник голови Скадовської райдержадміністрації Сергый Павленко разом з військовим комісаром Скадовського районного військового комісаріату, підполковник Валерієм Власиневичем привітали зі святом та відзначили військовослужбовців Скадовщини, учасників антитерористичної операції —"Відзнаками Президента України"!

У хвилині мовчання схилили голови низько перед пам’яттю славних синів України – героїв небесної сотні, героїв АТО, усіх тих, хто відав своє життя за Україну, а розмірений хід хронометра відчеканив час скорботи, душевного болю і жалю усіх присутніх заходу…Квіти пам'яті поклали до меморіальних дошок та могил Віталія Бєлікова, Анатолія Олійника, могили невідомого солдату, пам’ятного знаку «Загиблим за єдину Україну».

Піднесення патріотичного духу та видовищністю номерів вражали творчі колективи Скадовського РБК: солістка народної вокальної естрадної студії «Всі разом» Влада Слюсар (кер. Юрій Луканов), народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська), театр-танцю «Драйв» (кер. Валентина Хмара), заслужений діяч естрадного мистецтва Ольга Миронець, соліт-вокаліст Влад Бородін, народний вокальний квартет «Калини цвіт» (кер. Анатолій Токарчук, Михайлівського).

Завершилися урочистості музикальним проектом «Повертайся живим» у виконанні солістів-вокалістів працівників Скадовського РБК.