Оператори котельні підвищили свою кваліфікацію

На минулому тижні за направленням Скадовської районної філії  Херсонського обласного центру зайнятості підвищили кваліфікацію 5 безробітних, які мають професію «оператор котельні». Навчання проводив Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» в дистанційному режимі протягом п’яти днів.  Курси підвищення кваліфікації відбувалися за напрямом «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на газовому паливі». В останній день навчання слухачі вдало склали іспит та отримали посвідчення встановленого зразка і допуск до роботи.

Навчалися безробітні безкоштовно, за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Дане навчання служба зайнятості організовує щороку під замовлення роботодавців на початку опалювального сезону. За професією «оператор котельні» передбачена  щорічна перевірка знань в зв’язку з тим, що зазначена професія  відноситься до категорії особливо небезпечних.

Усі безробітні, які пройшли навчання, будуть працевлаштовані із початком опалювального сезону.