Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Велоралі «100 на море»

 Фото без опису          Фото без опису

Яскравим доказом того, що Херсонщина – сприятливий край для розвитку фізичної культури та спорту, а саме Олімпійського спорту в Україні, є факт проведення 11 серпня 2018 року в Херсонській області  велоралі  «100 на море». Зазначений захід є новою, сучасною формою розвитку найбільш популярних видів спорту,  пропаганди здорового способу життя, організацією активного відпочинку громадян України. 

Велоралі  стартувало від  ТРЦ «Фабрика», проходило по Бериславському шосе, через Антонівський міст  у місто Олешки, по трасі Р-57 міста Гола Пристань і фінішувало в місті Скадовську.

У цьому році в заході брали участь 120 учасників з Південних регіонів України.

Найшвидші фінішували о 12:20 та 12:21,  а останній - о 16:30.  

За перше місце боролися два учасники, та перемогу здобув Ільчин Асадов (№ 034), учасник Чемпіонату Світу, що проходив у Норвегії (2017 рік). Другим став Корецький Олексій (№ 055), а третім – Галіцький Віктор (№ 096), який вдруге брав участь у велоралі. Усі переможці з  Одеси, займаються в спортивному клубі «Аркадія».

Шкода, що не всі учасники змагань змогли доїхати до фінішу, деякі зійшли з траси через травмування.

Переможець Ільчин Асадов був нагороджений ексклюзивним  коштовним сувеніром зі срібла з домішками золота, який спеціально виготовив один з учасників, а інші – медалями й дипломами.

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора