gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Велоралі «100 на море»

Яскравим доказом того, що Херсонщина – сприятливий край для розвитку фізичної культури та спорту, а саме Олімпійського спорту в Україні, є факт проведення 11 серпня 2018 року в Херсонській області  велоралі  «100 на море». Зазначений захід є новою, сучасною формою розвитку найбільш популярних видів спорту,  пропаганди здорового способу життя, організацією активного відпочинку громадян України.

Велоралі  стартувало від  ТРЦ «Фабрика», проходило по Бериславському шосе, через Антонівський міст  у місто Олешки, по трасі Р-57 міста Гола Пристань і фінішувало в місті Скадовську.

У цьому році в заході брали участь 120 учасників з Південних регіонів України.

Найшвидші фінішували о 12:20 та 12:21,  а останній - о 16:30.

За перше місце боролися два учасники, та перемогу здобув Ільчин Асадов (№ 034), учасник Чемпіонату Світу, що проходив у Норвегії (2017 рік). Другим став Корецький Олексій (№ 055), а третім – Галіцький Віктор (№ 096), який вдруге брав участь у велоралі. Усі переможці з  Одеси, займаються в спортивному клубі «Аркадія».

Шкода, що не всі учасники змагань змогли доїхати до фінішу, деякі зійшли з траси через травмування.

Переможець Ільчин Асадов був нагороджений ексклюзивним  коштовним сувеніром зі срібла з домішками золота, який спеціально виготовив один з учасників, а інші – медалями й дипломами.