Зустрічі з роботодавцями з питань навчання

Протягом минулого тижня відбулися робочі зустрічі заступника директора – начальника відділу надання соціальних послуг Скадовської районної  філії Херсонського обласного центру зайнятості Скряги Олександра Олександровича та фахівця з організації профнавчання Куліш Олени Вікторівни з директором дитячого оздоровчого табору «Веселка» Агададяном Артуром Юрійовичем та фізичними особами-підприємцями, які здійснюють діяльність в сфері громадського харчування, в тому числі працюють сезонно.

Під час зустрічей обговорювались питання щодо забезпечення роботодавців кваліфікованими кадрами шляхом організації професійного навчання безробітних.

Приватних підприємців та керівника оздоровчого закладу було проінформовано про затребувані професії під час оздоровчого сезону, за якими здійснюється навчання в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

Особлива увага приділена можливості організації навчання за професією «Офіціант». Роботодавців ознайомлено з новою, сучасною дуальною формою навчання, під час якого поєднується навчання у закладі освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації, яка необхідна замовнику кадрів.

Більшість працедавців зацікавились пропозиціями підготовки кадрів. На теперішній час проводиться підбір кандидатів для проведення навчання на замовлення роботодавця.

В ході зустрічі також обговорили робочі питання та домовились про співпрацю.