Святителю Миколаю, тебе дітвора чекає!

Фото без опису    Фото без опису         З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.

19 грудня 2018 в фойє гарно прикрашеного районного будинку культури завітала справжня казка. Учні загальноосвітніх закладів міста та району підготували благодійний ярмарок солодких подарунків. Фантазія не знала меж: казкові пряники, медові тістечка у вигляді новорічних сувенірів, цукерки. Це не тільки вражало на вигляд, а ще й смакувало.

Під час частувань усі діти міста та Скадовського району поринули в  театралізоване дійство «Святителю Миколаю, тебе дітвора чекає», яке підготували Скадовський районний будинок культури, Скадовський центр дитячої та юнацької творчості.

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Усі учасники заходу співали, танцювали, грали та веселились. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися.

Ще довго лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить» та веселий сміх щасливих дітей.

Того ж дня в Лазурненському СБК пройшла розважальна програма-вистава для дітей «В гостях у святого Миколая» за участі обласного театру ляльок з м. Херсона. Привітали із святом усіх присутніх селищний голова Сергій Бєлік, заступник селищного голови Олексій Марченко та директор КЗ «Лазурненський СБК» Валентина Демчук. Діти задоволені ігровою програмою зі Святим Миколаєм, дідом Морозом, Санта Клаусом та Снігуронькою і усі діти отримали подарунки.

«По Україні з краю в край, ходить Святий Миколай» — так називалося свято, яке пройшло 19 грудня в Новоросійському СБК. Завітав Миколайчик в цей день і до нас. Свято пройшло весело і гамірно. Лунали веселі пісні, дітки приготували вірші та привітання. Діти були в захваті від  чарівної  казки, яку показали батьки. Активно грали у веселі ігри і звичайно ніхто не залишився без солодких подарунків, бо спонсором заходу був приватний підприємець Салутін  Олег Олександрович. Бажаємо всім здоров’я, миру і спокою, і хай Святий Миколай береже всіх нас.

Фото без опису    Фото без опису