Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України

20 грудня 2018 року в залі засідань відділу освіти районної державної адміністрації відбулася заключна частина І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України.

7 учнів з 4 навчальних закладів району подали заявки на участь у І етапі Конкурсу, пройшли стадію заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, написали контрольні роботи з базових дисциплін та в заключній частині І етапу захистили свої роботи перед членами журі.

Підвівши підсумки районного етапу Конкурсу відповідно до сумарної кількості набраних балів журі вирішило надати І місця: Петух Каріні, учениці 10 класу ОЗСНВК «Академічна гімназія» (відділення мовознавства, секція – англійська мова); Берділі Іллі, учню 11 класу Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (відділення філософії та суспільствознавства, секція – філософія); Чалову Юрію, учню 9 класу ОЗСНВК «Академічна гімназія» (відділення мовознавства, секція - українська мова); Митковській Анастасії, учениці 9 класу Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція зарубіжна  література); та Богдановському Владиславу, вихованцю Центра дитячої та юнацької творчості, учня 10 класу Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (відділення історія, секція – історичне краєзнавство).

Всі переможці районного етапу Конкурсу візьмуть участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Тож бажаємо їм успіху та нових здобутків.