Семінар для учасників АТО/ООС

На цьому тижні відбувся інформаційний семінар для учасників АТО/ООС, які звернулись до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості. Захід проведений із залученням представника управління соціального захисту Скадовської райдержадміністрації.

Основною метою заходу було інформування учасників АТО/ООС щодо можливостей пройти безкоштовне професійне навчання за робітничими професіями як за направленням служби зайнятості, так і за сприяння управління соціального захисту населення.

Також учасники семінару отримали інформацію про можливість одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. До речі, ваучер - документ встановленого зразка, що дає особі право на перепідготовку або підготовку  за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.

Учасники АТО/ООС можуть отримати ваучер, якщо відповідають наступним вимогам:

• звернулися протягом трьох років з дня звільнення з військової служби після участі у проведенні АТО (ООС);
  • не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;
  • не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
  • не отримували ваучер раніше;
  • не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
  • маєте професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту.

Інформацію про ваучери можна отримати на офіційному веб-сайті ДСЗ https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery або звернувшись до фахівців Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за адресою: м. Скадовськ, вул.Олександрівська, 32-А, каб.№ 7( І поверх).