День фізичної культури і спорту України

05 вересня 2019 року на стадіоні «Колос» традиційно відзначили День фізичної культури і спорту України, на підтримку ініціативи    фізкультурних і спортивних організацій та об'єднань громадян.

Його мета – пропаганда здорового способу життя, та популяризація спорту в країні, особливо серед дітей та молоді.

Розпочали урочистості велопробігом містом під гаслом «Здорова молодь – здорове майбутнє!» та парадом учасників загальноосвітніх закладів міста, спортивних секцій, ветеранів спорту та АТО.

День фізичної культури і спорту це свято тих, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє утвердженню здорового способу життя, популяризації та розвитку фізкультурно-спортивного руху в Україні.

Наша земля виховала плеяду прославлених атлетів, імена яких знає й пам’ятає світ. Саме тепер особливо потрібні успіхи для нашої країни, адже кожне спортивне звершення сповнює серця українців гордістю за свою державу.

Особливі слова подяки адресуємо чемпіонам, призерам та видатним тренерам, ветеранам фізичної культури і спорту за досягнення, які об’єднують наше суспільство, приносять радість усім шанувальникам.

Очільники влади міста та району відзначили грамотами кращих тренерів та ветеранів спорту.

Своє мистецтво учасникам та гостям свята дарували вихованці Скадовського ЦДЮТ: солістка-вокалістка Крістіна Ходжаєва (кер. Ніна коваль) та зразковий хореографічний колектив «Фурор» (кер. Катерина Кренець).

Показові виступи демонстрували: Школа художньої гімнастики «Чорноморська зірочка», Спортивний клуб «Шторм», Спортивний клуб «Кіокушин карате», Скадовський районний спортивний клуб бойових мистецтв «Кайман» Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

По завершені заходу, усіх шанувальників спорту чекали товариські матчі між командою ветеранів спорту та командою учасників Операції об’єднаних Сил, а також командами дівчат і хлопців закладів загальної середньої освіти.

Українська нація – нація спортивна, у якій генетично закладений нестримний запал і потяг до самоствердження, боротьби і перемог.