Перший крок до повноцінного життя

Відсутність документів, які посвідчують особистість, стає одною з найбільш актуальних причин, що становить перешкоду до повернення в соціум засуджених осіб, які відбувають покарання. Як свідчить практика серед осіб, перебуваючих у конфлікті із законом є особи, які зовсім не мають будь яких документів взагалі, що призводить до фактичної та юридичної неможливості працевлаштування, отримання матеріальної та соціальної допомоги, медичних послуг та інше. Тому при визначенні індивідуальних потреб осіб такої категорії, першорядне завдання –  відновлення втрачених документів.

Так, 21 жовтня 2020 року за сприянням Скадовського районного сектору управління Державної міграційної служби в Херсонській

області 46-річній підобліковній  державної установи «Центр пробації» відновлено паспорт громадянки України.

Завдяки пробаційним заходам, соціальній та матеріальній підтримки, клієнтка пробації має усі шанси на успішну ресоціалізацію та подальшу можливість самостійно та успішно вирішувати життєві проблеми законним шляхом.