Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Дотримання прикордонного режиму у контрольованому прикордонному районі

           З метою забезпечення ефективної протидії адміністративним правопорушенням, зниження рівня протиправної діяльності в прикордонному просторі, формування правосвідомості у жителів прикордоння та участі громадськості в заходах із протидії адміністративним правопорушенням, керівництво відділу просить Вас розмістити  правила прикордонного режиму для осіб, які перебувають,  проживають або  пересуваються в межах контрольованого прикордонного району.

Скадовський район – контрольований прикордонний район Державної прикордонної служби України.

  • Громадяни України в’їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах  на підставі документів, що посвідчують їх особу.
  • Іноземці та особи без громадянства  в’їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають та пересуваються їх межах на підставі документів, що посвідчують особу та підтверджують законність перебування на території України.
  • Водіям транспортних засобів забороняється підвозити у контрольований прикордонний район і вивозити з них осіб, які не мають відповідних документів.
  • Протягом  24 годин з часу прибуття у контрольований прикордонний район власники повинні поставити маломірні судна, інші плавзасоби, повітряні судна, які здійснюють посадку на воду, на облік в адміністрації найближчого об’єкта базування.
  • Власники суден, інших плавзасобів та посадові особи, які забезпечують їх зберігання, у разі зникнення, викрадення або втрати іншим шляхом цих суден і плавзасобів зобов’язані негайно проінформувати про це підрозділи ДПСУ та вжити заходів до їх розшуку.
  • Посадка і висадка пасажирів, завантаження і розвантаження торговельних та маломірних суден, інших плавзасобів поза об’єктами базування, а також на об’єктах базування, які не допущені до експлуатації забороняється.

За більш детальною інформацією  Ви можете звертатись за телефоном:068-154-16-35 (чергова служба впс «Скадовськ»

  Нормативна база, що регламентує відповідний порядок:

Положення «Про прикордонний режим» затверджене  Постановою КМУ № 1147 від 27.07 1998р. ;

 Додаткові тимчасові режимні обмеження у контрольованому прикордонному районі. Наказ МВС № 1075 від 07.09.2015р.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора