Зі святом медичного працівника!

Напередодні свята, 14 червня 2019 року на великій сцені Скадовського районного будинку культури, відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Із щирою вдячністю до присутніх медиків за їх благородну працю звернулися очільники влади міста та району, головні лікарі. Бажали міцного здоров’я, спокою й достатку, успіхів та подальших професійних здобутків, миру в нашій країні. За сумлінну багаторічну працю та особистий внесок у справу охорони здоров’я кращим фахівцям медичної галузі було вручено почесні грамоти, подяки та подарунки.

Також у святковій залі були присутні ветерани медицини, за плечима яких велике трудове життя з безцінним досвідом. Квіти, які вони отримали від молодого покоління – це  символ вдячності та поваги, доброго ставлення до мудрих наставників.

Музичні привітання прозвучали від працівників культури та аматорів Скадовського районного будинку культури. Зокрема, музичні вітання від Заслужених працівників культури України Анатолія Волошина та Степана Ковальчука, народного вокального ансамблю «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), солістів-вокалістів народної вокальної студії (кер. Юрій Саранча), народного ансамблю народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), народного хореографічного колективу «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна) та театр-танцю «Гранд+» (кер. Любов Ніколаєва).

Зцілювати, повертати людям здоров’я, рятувати життя – почесна і гуманна місія лікаря. Тому бажаємо виконувати її з честю на благо українського народу. Щасливої вам долі і славного майбутнього! Зі святом!