Учителі природничих дисциплін діляться досвідом

22 лютого 2018 року згідно з планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» відбулася презентація творчих звітів учителів географії, хімії та біології закладів загальної середньої району, які атестуються у 2017-2018 навчальному році.

У заході взяли участь такі педагоги: Стрюк Ніна Каземирівна (Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Черкесова Олена Вікторівна (Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Треніна Тетяна Петрівна (Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – учителі біології;  Бєглєцова Ірина Михайлівна (Скадовська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3), Стецюк Олександра Анатоліївна (Лазурненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Губинець Людмила Володимирівна (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)  - учителі географії; Треніна Галина Григорівна (Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Баденко Тетяна В’ячеславівна ( Таврійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) – учителі хімії.

У процесі презентації творчих звітів  учителі ділилися досвідом викладання предметів, надали інформацію про методи, форми, прийоми, які вони застосовують у своїй роботі. Ознайомили з методичними проблемами та темами самоосвіти, над якими вони працюють в межах зростання свого професійного рівня.

На загальному обговоренні після закінчення презентацій було наголошено що Концепція Нової української школи, що вимагає від педагогів нових підходів у викладанні, зокрема формування в учнів основних ключових  компетентностей, використання в процесі навчання наскрізних змістових ліній та формування  предметних компетентностей, які складаються з трьох компонентів - знаннєвого, ціннісного та діяльнісного.  Присутні визнали корисною таку форму обміну досвідом, отримані знання вони використають для подальшого підвищення якості освіти та розбудови Нової української школи.