Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Казковий відпочинок у «Казці»

Літо, літо золоте, випиває роси

Та з пшениченьки плете Україні коси.

Виглядає з-поміж віт, вишнями в садочку,

Одяга на цілий світ сонячну сорочку.

З 16 липня в закладі дошкільної освіти № 7 «Казка» м. Скадовська  розпочато літньо-оздоровчий період.

Роботу  садочка вихователі організовують так, аби здобувачі дошкільної освіти відпочили якнайкраще, активно, з користю. Діти багато часу проводять на вулиці на ігрових майданчиках. Вихованці закладу багато малюють, співають, займаються фізкультурно-оздоровчими  вправами. У ранкові години, після сніданку, з дітьми проводиться освітньо-пізнавальна діяльність. Упродовж дня організовуються різноманітні ігри, розваги, театралізовані вистави.

Літня пора сприяє активному контакту з природою через екскурсії, спостереження, дослідницько-пошукову роботу, іграми з водою.

Літній період особливо сприятливий для початку загартування дитячого організму, як у повсякденному житті, так і спеціально організованому ( повітряні, сонячні ванни, водні процедури, фізкультурно-оздоровча робота).

18 липня 2018 року  для дітей старшої групи був організований конкурс малюнків на асфальті «Світ фантазії у крейді».   Малювали за бажанням: на асфальтованих доріжках оживали герої книжок, мультфільмів, коміксів, виростали казкові рослини, відкривали свої таємниці невідомі світи.  Компетентне журі у складі самих же юних художників одноголосно визначили  переможцями Мазура  Даниїла та Замятіна Кирила.

Попереду на дітей чекає ще багато приємних несподіванок, які для них підготував колектив закладу.