Великодня акція «Писанковий сад»

05 квітня 2018 року творчі колективи Скадовського району взяли участь в обласній культурно-мистецькій Великодній акції «Писанковий сад», яка відбулась в Потьомкінському сквері міста Херсон.

Кожен район області презентував Великодні вироби, якими прикрасили дерева в алеях скверу. Різнобарв’я крашанок, писанок, ляльок-мотанок, великодніх віночків, тематичних виробів з різноманітного природного матеріалу - паперові ангелики, муляжі Пасок, весняні квіти, пташки, яблучка та багато іншого прикрасили дерево Скадовського району.

Майстриня Олена Жигарьова представила херсонцям тематичну сувенірну виставку домовичків. Учасниці народного ансамблю народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова) — натхненно подарували усім присутнім Великодні пісні та веснянки.

З добром та мирним небом Скадовськ розпочинає Великодні свята!