Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактична робота влітку

          Літо-це пора відпочинку для дітей, адже настають довгоочікувані канікули, коли можна не ходити до школи та не виконувати кожного дня домашні завдання. Тому саме влітку діти часто залишаються без уваги дорослих, своїх батьків, вчителів.  В  цей час зростає кількість дитячого травматизму, правопорушень і різних неприємних ситуацій, в які можуть потрапити діти. Дуже часто так виходить, що прогулянки вдень швидко переходять у прогулянки вночі. І, на жаль, не всі діти та їх батьки розуміють, що відпочинок поза межами домівки не може бути без супроводу батьків у нічний час.          

            Часто неповнолітні діти збираються компаніями та гуляють усю ніч, розпиваючи спиртні напої. Тому під час літніх канікул  працівники  служби у справах дітей районної державної адміністрації,  Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Скадовської міської ради, Скадовського відділу поліції  ГУНП в Херсонській області проводять попереджувально-профілактичні рейди, основним завданням яких є недопущення вищезазначених випадків.     

            Працівники служб  перевіряють, чи дотримуються торгівельні заклади міста законодавства України щодо заборони продажу дітям алкогольних напоїв, тютюнових, наркотичних виробів, а також законність функціонування комп’ютерних  клубів, виконання нормативно-правових актів про обмеження перебування дітей без супроводу дорослих у нічний час в громадських місцях.

           Здійснюються профілактичні заходи, які спрямовані на запобігання вчиненню дітьми суспільно небезпечних діянь,  поширенню шкідливих звичок серед дітей, попередження насильства та жорстокого поводження у сім’ях з дітьми.   
           Здійснюється   контроль за умовами утримання дітей, які перебувають на місцевому обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах з метою  забезпечення їх соціальним супроводом.
        Також робота працівників направлена на пропаганду здорового способу життя, активного відпочинку, попередження різних негативних явищ, які можуть мати місце в середовищі неповнолітніх, дитячого травматизму та нещасних випадків на водоймах, будівельних майданчиках та інших територіях підвищеного ризику. 
         Діти будь-якого віку повинні бути завжди під пильним оком своїх батьків, які мають постійно цікавитись, де і з ким проводить час їх дитина, бути уважними до того, чим вона займається  у вільний час,  якнайцікавіше організовувати  дозвілля своїх дітей. Тільки в такому разі літній відпочинок дітей буде безпечним.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора