Лазурняни відзначили День Захисника України та День Українського козацтва

11 жовтня 2019 року в КЗ «Лазурненський СБК» відбувся тематичний концерт, присвячений Дню Захисника України та Дню Українського козацтва. На свято запросили учасників АТО з сім`ями.

З вітальним словом звернувся до присутніх у залі селищний голова Сергій Бєлік. Він побажав усім мирного неба, щоб нарешті, скінчилась війна і українці зажили щасливо.

Концертну програму розпочали учасники народного вокального ансамблю «Вербиченька» під керівництвом Валентини Демчук піснею «Про козацькі походи» і під звуки «козацького маршу» виніс Прапор України Юрій Калінчев. Чарівні ведучі програми Тетяна Токарик та її донька Олена Пісоцька вітали учасників АТО та їхні сім`ї з наступаючим святом, Днем Захисника України та з днем Покрови.

У концертній програмі прийняли участь народний фольклорний ансамбль «Бабусі» (керівник В.Демчук), який виконав козацьку народну пісню «Козаки повернулись з походу» та пісню «Карапет по-лазурненськи» за участі учасників АТО, які були запрошені бабусями на танець «Карапет». Оплесками глядачі вітали тріо «Калинонька» (керівник В.Демчук), солістів вокальної студії під керівництвом О. Савенка – Лілію Прайс, Тамару Лєпілову, Вікторію Несенчук, Олександра Савенка та Валентину Демчук.

З задоволенням подивились танці у виконанні танцювального колективу «Ритми» (керівник Юрій Калінчев). Гумор читали учасники драматичного гуртка «Художнє слово» (керівник Тетяна Токарик), Надія Антошкіна та Поліна Корєшкова.

По закінченні концертної програми учасникам АТО працівники СБК подарували букет з продуктовим набором і зачитали інструкцію про те, які продукти мають магічну силу. Після концерту селищний голова Сергій Бєлік запросив учасників АТО на вечерю до кафе «Дежавю».