Свято «святкових» людей

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається у нашій державі щорічно 9 листопада. Напередодні свята, 08 листопада 2018 року спільнота культармійців Скадовського району зібралася в мистецькій галереї районного будинку культури на святкові урочистості.

У вітальному слові  голова районної державної адміністрації Віктор Турик зокрема зазначив: «Це свято людей які гордо несуть і прославляють нашу культуру у світі, зберігають і передають наступним поколінням кращі, культурні зразки нашого етносу».

Жодна подія у Скадовському районі не обходиться без культпрацівників. Концерти, фестивалі, творчі зустрічі і вечори – щиро і від душі, легко, цікаво, професійно творчі працівники Скадовщини ведуть глядачів у світ мистецтва. Сьогодні у працівників культури свято. І навіть у своє професійне свято його винуватці не відпочивали, а підготували прекрасний захід. На свято зібрались люди благородної і почесної професії, які гордо несуть і прославляють культуру Скадовщини далеко за її межами.

За високий рівень професіоналізму, відданість справі, ініціативність та творчість, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамоти отримували працівники районного та сільських будинків культури, творчі колективи Скадовщини та їх окремі представники. Керівники нагороджували свої колективи грамотами, подяками, подарунками, колективи вітали керівників щирими словами та гарними піснями.

Солісти-вокалісти Катерина Кручкова (кер. Юрій Луканов, Скадовський РБК) та Анатолій Токарчук (Михайлівський СБК), клуб бардівської пісні "Капітан", співучий голова Благодатненської сільської ради Василь Козак та голова  Улянівського сільської ради Надія Тердохліб — подарували цього дня глядачам багато гарних пісень та святковий настрій.

09 листопада 2018 року в місті Херсоні базі КЗ «Херсонський академічний обласний театр ляльок» відзначали кращих працівників культури області.

Скадовщина отримала найбільшу кількість нагород. Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджено Шептухіну Наталію Валентинівну — керівника народного хореографічного колективу «Провінційний балет». Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено Шумейко Анатолію Івановичу — керівника народного аматорського колективу дитячого біг-бенду «Сурма».

Подяку Херсонської обласної ради отримав Волошин Анатолій Іванович — директор комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка».

Грамотою Департаменту культури, туризму та курортів обласної державної адміністрації нагороджено: Уварову Наталію Володимирівну — керівника народного колективу спортивного бального танцю «Каравела», Фабрикову Любов Леонтіївну — керівника народного ансамблю народної пісні «Радість», Чуп’як Аллу Дмитрівну — головного режисера.

Грамотою обласної організації профспілки працівників культури нагородили Уварову Наталію Володимирівну та Фабрикову Любов Леонтіївну.

Відзнаку Херсонського обласного центру народної творчості та Херсонської обласної організації профспілки працівників культури «За вагомий внесок у розвиток культури на Херсонщині» отримав Шаронов Володимир Андрійович – керівник колективу бального танцю «Болеро».

Низький уклін вам, аматори культури, і щирі оплески, які для вас, як відомо є найвищою оцінкою праці і таланту.