Нові нагороди та досягнення!

15 грудня 2019 року учасники народного колективу спортивного бального танцю «Каравела» Скадовського районного будинку культури (керівники Наталія Уварова та Володимир Шаронов) захищали честь рідного міста Скадовська на відкритому Всеукраїнському турнірі зі спортивного танцю «Таврія Гранд Прікс» в місті Херсоні та повернулись з новими здобутками.

В категорії «соло»: Оленін Ярослав, Волков Денис, Норік Кирило – ІІІ місце; Скобелєв Матвій – ІІ місце; Клименко Артем, Власенко Марія, Гаран Олександр та Кисловська Інна – І місце.

В парному виконанні: Клименко Артем та Власенко Марія – І місце (Бебі-Дебют), Гаран Олександр та Кисловська Інна – І місце (Діти Дебют), Волков Денис та Звейко Дарина – ІІІ місце (Ювенали 1-Дебют), Гриценко Артем та Бондаренко Анна – ІІ місце (Юніори 1- Дебют), Канцеров Данило та Сіліщук Віталіна – І місце ( Ювенали 1-школа) та ІІІ місце (Ювенали 1-Н), Клименко Микита та Йолтуховська Єва – ІІ та ІІі місце (Ювенали ІІ-Е 4а St).

Фіналістами змагань стали пари: Пєтухов Кирило та Колос Аліна, Горін Дмитро та  Варваренко-КравецьЄвгенія.

Клименко Влад та Дуда Ліза – ІІІ місце (Юніори 1-Е St),  та ІІІ місце (Юніори 1-Е 4а).  Теленик Микола та Норік Ліза – ІІ місце (Юніори 1-Е St) та V місце (Юніори 1-Е 4а). Саволоцький Микита та Швець Ярослава ІV місце (Юніори 1-Е).