Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шана! Повага! Вдячність!

Фото без опису    Фото без опису       06 грудня 2018 року в районі урочисто відзначили День Збройних Сил України, День волонтера та День місцевого самоврядування. Сьогодні ці  свята як ніколи переплелися воєдино, як вияв прагнень до миру та злагоди.

Участь в святкових заходах взяли представники органів влади району та міста, військовослужбовці військових частин, волонтери. 

У своїй промові голова районної державної адміністрації Віктор Турик привітав героїв сьогодення і тих, хто долаючи всі перепони, щиро допомагає їм у службі: «Я низько вклоняюся Вам, славним синам та захисникам України, за проявлену мужність і нескорену волю. І лише разом - єдиним цілим здолаємо цей тернистий шлях». Подякував усім військовослужбовцям та волонтерам за патріотизм, відповідальність і самовідданість, побажав життєвих гараздів та нових подвигів у благородній справі служіння Україні та її народу. 

Військові, волонтери та кращі працівники органів місцевого самоврядування приймали вітання та Почесні грамоти за зразкову службу та сумлінну працю від районної державної адміністрації, районної та міської рад.

Скадовська громада, з повагою віддає  шану героям усіх часів, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні.

Також очільники влади дякували всім працівникам органів місцевого самоврядування за професійну майстерність  та бажали невичерпної енергії, наснаги, родинного благополуччя, нових здобутків на професійній та життєвій ниві. 

Всіх присутніх привітали аматорські колективи районного будинку культури та клубних закладів Скадовського району: народний хореографічний колектив «Провінційний балет» (кер. Наталія Шептухіна), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), народний колектив спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), солістки народної вокальної естрадної студії «Всі разом» Аня Ракша та Тетяна Богданова (кер. Юрій Луканов), Ольга Миронець, Степан Ковальчук (Новомиколаївський СБК).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора