Семінар-практикум учителів предмета «Захист Вітчизни»

20 лютого 2018 року за планом роботи комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» у Благодатненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів предмета «Захист Вітчизни» з проблеми «Пріоритетні напрямки організації та викладання предмета «Захист Вітчизни».

У роботі семінару брали участь методист комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Наталя Москва,  керівник районного методичного об’єднання учителів предмета «Захисту Вітчизни» Олександр  Горун,  педагогічні працівники 15 закладів загальної середньої освіти району.

Тетяна Близнюк,  директор школи,  привітала учасників  заходу та запросила на  показовий урок у 10 класі «Дії солдата в бою у складі бойових груп».

Фото без опису                Фото без опису

Творчу лабораторію колегам представив учитель захисту Вітчизни Благодатненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтин Харламов. На практичній частині діти  продемонстрували варіанти маневрів у бою з метою зайняття вигідної позиції для ведення вогню по найуразливішому місцю в бойовому порядку противника, особливо  флангах і тилу, а також дії щодо виведення підрозділів з-під удару противника.  Кожен учень продемонстрував високу майстерність та вправність при виконанні вправ.

Інструктивно-методичне заняття «Підготовка, технологія проведення та аналіз уроку предмета«Захист Вітчизни» провів Олександр Коршун, учитель Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

Наталя Москва, Олександр Горун зупинилися на особливостях організації та проведення навчально-польових зборів у 2018 році для здобувачів освіти  11 класів

Усі присутні подякували за  змістовний урок і відзначили високий рівень теоретичної, практичної, психологічної підготовки учнівської молоді до захисту Вітчизни й проходження в майбутньому військової служби у Збройних Силах України та удосконалення життєво необхідних знань, умінь і навичок, високої патріотичної свідомості учнів.