Новорічний букет замість ялинки

Зимові свята – найкраща, найважливіша подія року. До них готуються усі та з нетерпінням чекають. Новорічні клопоти починаються, як правило, з пошуків красуні-ялинки. Люди вже так звикли до цього атрибуту новорічного свята, що не замислюються над тим, скільки це коштуватиме нашій природі.  В стінах Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості  пройшла районна акція «Букет замість ялинки» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» – 2017 та обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» – 2017. В ньому прийняло участь більше 75 учнів шкіл та гуртківців. На розгляд конкурсного журі було представлено 65 робіт.   Отже, в районному етапі щорічної акції «Букет замість ялинки» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», перемогу здобули:

Номінація «Новорічно-різдвяна композиція»:

«Старий млин»– виконав Жигарєв Станіслав, учень 3 класу Широківської ЗОШ.

Номінація «Поробка з природного матеріалу»:

«Стилізована ялинка» – виконав Манько Сергій, учень 9-В класу Скадовської ЗОШ№3.

Номінація «Новорічний подарунок»:

«Талісман» – виконав Трушов Владислав, учень 9 класу Благодатненської ЗОШ.

В районному етапі щорічного обласного конкурсу новорічних композицій «Альтернативна ялинка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів Херсонської області перемогу здобули:

В номінації «Стилізована ялинка»:

1. «Новорічна красуня» – колективна робота ЦДЮТ - (молодша вікова категорія);

2. «Тисяча і одна дрібничка» – виконала Жевак Дар’я, Приморська філія ОЗ СНВК «Академічна гімназія» (середня вікова категорія);

3. «Новорічна красуня» – виконала Цопа Тетяна, Володимирівська ЗОШ (старша вікова категорія).

В номінації «Новорічний букет»:

«Зимова казка» – виконав Вареця Артем, Широківська ЗОШ (молодша вікова категорія).

В номінації «Новорічний вінок»:

«Новорічний вінок» – колективна робота, Скадовська ЗОШ №3 (середня вікова категорія).

В номінації «Сюжетна композиція»:

«Новорічна композиція» – колективна робота, Скадовська ЗОШ №3 (середня вікова категорія).

В номінації «Новорічна іграшка»:

«Стильна пані» – виконав Кумпан Максим, Олександрівська ЗОШ (молодша вікова категорія).

Конкурс та акція продемонструвала фантазію, неординарний підхід до виготовлення новорічних композицій. В цьому році роботи учнів відрізнялись високою майстерністю виконання та креативністю. Презентуючи конкурсні роботи, діти на гідному художньому рівні продемонстрували свою майстерність, естетичну підготовленість у складанні новорічних аранжувань, високий рівень екологічної культури.