Джазові «Різдвяні зустрічі»

«Де б ви не почули джаз, його завжди значно легше впізнати, ніж описати словами», – так свого часу сказав джазовий дослідник Маршалл Стернс у книзі «Історія джазу». До нашого міста джазові ритми влилися  19 років тому, із започаткуванням дитячого фестивалю «Джаз над морем», який традиційно проходить у травні. Вже третій рік поспіль в січневі зимові дні для скадовчани насолоджуються «Вечорами джазу».

11 січня 2019 року в виставковій залі районного будинку культури відбувся концерт «Різдвяні зустрічі» з Анатолієм Шумейко. Це вечір саксофону від заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Шумейка.

У залі зібралися люди, яких об’єднує любов до джазової музики. Неповторна атмосфера, в якій відчувалася і камерність, властива творчим вечорам та теплим дружнім зустрічам, і чарівність різдвяно-новорічних свят, коли все довкола налаштовує на сприйняття джазової музики.

Розпочав концерт – маестро джазової музики, талановитий виконавець, композитор і просто добрий друг для багатьох людей, що зібралися разом, Анатолій Шумейко.

Приємною несподіванкою вечора стали виступи учнів Анатолія Шумейка та Валерія Білошапко, які займаються у Скадовській дитячій школі мистецтв. Романтичний настрій огорнув всіх присутніх.

Завершився вечір джазу щирими гучними оплесками – глядачі аплодували стоячи.