Свято честі й доблесті

10-12 жовтня в закладах загальної середньої освіти Скадовського району з метою формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовності служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни вшановували сучасних нащадків славетного українського козацтва – захисників Батьківщини.

Класні керівники та класоводи провели виховні години та зустрічі-співрозмови, на які були запрошені військові, учасники бойових дій, батьки учнів, «Усі ми - діти козацького роду», «Будьмо гідні слави героїв!», «Покрова – свято честі й доблесті».

Учителі фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» провели змагання-естафети для учнів 7-8 класів «Нащадки козацької слави»,  для 9-11 – «Мужні, сильні, витривалі», змагання з настільного тенісу та міні-футболу.

Педагоги-організатори залучили здобувачів освіти до загальношкільних святкових заходів «Козацькі забави», «Хлопці та дівчата – козачки й козачата»; флешмобів «Україна-перлина», «Ми – сильні, тому що єдині»; вітальних концертів.

Учителі словесності організували літературні вітальні «Героїв країна - моя Україна», «Лицарі з нас будуть», «Слово про мужність»

У бібліотеках організовано викладки літератури та періодичної преси «На захисті єдиної України», «Свято сильних, мужніх і безстрашних».

Представники учнівських самоврядувань та волонтерські загони надали допомогу по догляду за присадибними ділянками ветеранам праці та літнім людям; упорядкували пам’ятники та меморіальні місця.

Учителі образотворчого мистецтва разом з учнями 1-8 класів оформили  виставки вітальних листівок «Україна – мати. Умій її захищати ».

Учителі історії та здобувачі освіти 9-10 класів провели усні журнали, історичні екскурси, міні-лекції-перзентації, під час яких  розповідали про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських військових , бійців добровільних батальйонів.

У шкільних музеях проведено екскурсії «Честь для громадянина – захищати Батьківщину», «Лицарі козацької нації».

Завідувач комунальної установи «Скадовський районний методичний кабінет» Наталія Білоус під час проведення інформаційного дайджесту відзначила: «На довгих і стрімких шляхах наша держава мужньо відстоювала своє право на існування. Топтали її, палили вогнем, а вона воскресла. Що за земля? Що за народ? Пам’ятник би їм спорудити, але нема такого каменя-красеня. Нехай же цим сплавом буде наша довічна любов».

Цвіт нашої нації стоїть за нашу Батьківщину, за всіх нас, за наше майбутнє! З таким Героями не страшно жити в одній країні!