Бібліовізити до маленьких читачів!

Все більше батьків замислюються над тим, як привчити дитину до читання. Бібліотекарі радять пропонувати малечі книжки з добрими історіями та яскравими ілюстраціями. А найголовніше – це постійність. Знайдіть час на читання дитині вголос, можливо це буде казка перед сном, можливо  історія з ранку або у вихідний день, головне не пропускати «сеанси читання» і ця звичка стане постійною.

Працівники  Скадовської центральної бібліотеки для дітей  комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система» започаткували гарну традицію, у холодну пору року, коли вихованці дошкільних закладів не можуть прийти до бібліотеки бібліотекарі йдуть до них у гості. Кожного тижня діти з нетерпінням чекають на зустрічі із новою книгою, новою історією, яку жваво коментують та обговорюють.

25 лютого бібліотекар абонементу дошкільного та молодшого шкільного віку  Марія Сергіївна  Боднарюк завітала до закладів дошкільної  освіти «Казка» та «Теремок». Вихованці старшої групи ЗДО «Казка» послухали казку українського автора Богдана Жолдака  «Чисті ручки»  і відтепер точно знають як уберегтися від мікробів. А потім зробили гарні квіти для своїх найрідніших мамусь.

Вихованці старшої групи № 1 «Сонечко» ЗДО «Теремок» познайомились зі збіркою казок іншого українського автора Романа Росіцького «Мешканці старого двору».    Після читання книги діти залюбки створювали букети квітів для своїх матусь.

26 лютого бібліотекаря чекали у гості вихованці старшої групи № 2 «Усмішка» ЗДО «Теремок». Діти познайомилися з книгою «Казки, що виховують» та послухали казку В. Катаєва «Квітка - семицвітка».  На наступну зустріч малеча виявила бажання намалювати улюблених книжкових героїв, спробувати проілюструвати казки, які їм подобаються.

Наприкінці кожної зустрічі хлопчики і дівчатка обирають собі книгу за смаком, щоб дома, разом з батьками, читати нових історій. І постійність наших зустрічей приносить результат - діти  разом з батьками  приходять до бібліотеки,  щоб обрати «великі» книжки та читати їх разом!