Підвищення страхових виплат

Один з пріоритетів Фонду - і надалі продовжувати практику підвищення соціальних стандартів. На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей» з 1 січня проведено осучаснення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 2008-2011 роки. Підвищення торкнулося майже 170 тисяч осіб, або 82 % усіх отримувачів страхових виплат у Фонді, при цьому розмір їхніх щомісячних страхових виплат збільшився в середньому на 464 гривні.

Наступне збільшення виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин відбудеться у березні поточного року. Тоді буде збільшено розмір щомісячних страхових виплат усім потерпілим на виробництві та членам їх сімей на 20 %. Розмір страхових виплат буде перераховано майже 207 тисячам осіб. Це дасть змогу збільшити щомісячну страхову виплату майже на 500 гривень.

Також передбачено, що для потерпілих, у яких після проведеного перерахування розмір щомісячної виплати в перерахунку на 100 відсотків втрати працездатності буде меншим мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2017 року, встановити новий розмір щомісячної страхової виплати з урахуванням відсотка втрати працездатності та розміру мінімальної заробітної плати 3200 гривень.