Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Фото без опису   

          У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

  •  розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
  •  отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
  •  навчитися складати резюме сучасного формату;
  •  підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
  •  обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила О. Макогон.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відео форматі.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 року №837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» і Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора