«Стріли Амура»

14 лютого в КЗ «Лазурненський селищний будинок культури» відбулась молодіжна конкурсно-розважальна програма до дня закоханих «Стріли Амура».

У конкурсі прийняли участь молодь селища 4 хлопця і 4 дівчини. До журі були запрошені: селищний голова Сергій Бєлік, заступник селищного голови Олексій Марченко, учасники бойових дій – інтернаціоналісти: Генадій Ісаєв, Олександр Осадчий та Богдан Кравченко.

З днем закоханих привітала усіх присутніх у залі директор СБК Валентина Демчук і представила гостей воїнів-інтернаціоналістів. З вітальним словом звернувся до гостей селищний голова Сергій Бєлік, який привітав інтернаціоналістів з наступаючим днем виводу військ з Афганістану і побажав усім здоров’я, миру, кохання і приємного вечора.

В програмі прийняли участь танцювальний колектив «Ритми» під керівництвом Юрія Калінчева, який представив три танці: «Купідони», «Хіп-хоп», «Про добро і зло». Приємне враження відчули глядачі послухавши авторські пісні Дмитра із м. Харкова «Дівчинка-Хаскі» та «Я люблю тебе» у супроводі виконання Біт-боксу Нікіти теж із Харкова. Ці хлопці охороняють мир і спокій на території селища Лазурне.

Бурхливими оплесками вітали солістку вокальної студії Вікторію Несенчук, яка подарувала чудовий настрій з піснями «День Святого Валентина» та «Ой, тримай». Дуже сподобався дует у складі: Вєри Подганюк та Артема Гуртового, учасники конкурсу «Валентин і Валентина» у їх виконанні прозвучали пісні – «Було б літо» та «Я люблю тебе». З радістю і з задоволенням послухали пісню «Доля-доленька» у виконанні тріо «Калинонька», керівник Валентина Демчук.

Конкурсну програму провели ведучі Юрій Калінчев та Світлана Кравченко.