Звітували творчі колективи центру дитячої та юнацької творчості

Весна для вихованців Центру дитячої та юнацької творчості – це не лише прекрасна пора року, але й час підведення підсумків за рік. А тому саме цієї пори всі творчі колективи нашого закладу демонструють свої здобутки і дарують усім шанувальникам дитячої творчості чудові концерти.

19 березня відбувся творчий звіт колективів Центру дитячої та юнацької творчості. Професійні надбання колективів оцінювало компетентне журі фахівців м. Херсону. Голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик подякував дітям і всьому педагогічному колективу за творчість та чудову роботу.

Звітували колективи Центру – театр-танцю «Гранд» (керівник Ніколаєва Н.І.), вокальний ансамбль «Перлина» (керівник Фірман О.Ф.), вокальний ансамбль «Юність» (керівник Новаль Н.І.), хореографічний ансамбль «Фурор» (керівник Кренець К.Ю.). Також журі оцінювало роботи учнів Центру, виконані у різних техніках, які були представлені на виставці.

Також на цьому заході претендували на присвоєння звання «Зразковий художній колектив» три колективи закладу:

• Вокальний ансамбль «Юність»  керівник Носаль Ніна Іванівна;
  • Ансамбль танцю «Фурор» керівник Кренець Катерина Юріївна;
  • Гурток «Народної творчості» керівник Дегтярь Олена Станіславівна.

А оцінювали їх здобутки  атестаційна комісія у складі фахівців:

– народна артистка України, професор кафедри вокалу та хорових дисциплін факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету Лелеко Наталія Віталіївна;

–  заслужений працівник культури  України,  відмінник освіти України, завідувач кафедри хореографічного мистецтва   факультету культури та мистецтв, доцент, керівник народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України  ансамблю танцю «Сузір’я» Херсонського державного університету, голова Херсонського обласного осередку національної хореографічної Спілки України Рехліцька Алла Євгенівна

– заслужений художник України, доцент кафедри образотворчого мистецтва і дизайну факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету Гоноболіна  Ольга Чарльзівна

– Заслужений журналіст України, лауреат, дипломант Всеукраїнського конкурсу акторів розмовного жанру, головний режисер всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини» Осолодкін Сергій Анатолійович

Комісія буде клопотати перед Міністерством освіти і науки про присвоєння звання нашім колективам.

Тож Центр дитячої та юнацької творчості відзвітував і запрошує всіх охочих приєднатися до дитячих  свят радості, натхнення і краси!