Подарунок до Різдва

15 січня 2018 року в Скадовській дитячій школі мистецтв відбувся концерт з нагоди святкування зимових свят.

І знов Різдво! Одне з найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке проходить у світлі зірок, у сяйві свічок та в супроводі щирої колядки.

Різдво –це улюблене свято, до якого усі готуються радісно та натхненно. Підготувалися до нього і викладачі школи мистецтв.

Разом з дітьми, батьками та запрошеними гостями всі поринули у прекрасний світ музики. Колядки, щедрівки, найкращі зразки класичної та народної музики у виконанні вокального ансамблю та солістів (саксофон, гітара, фортепіано, скрипка) були справжнім подарунком до різдвяних свят.

Гості дійства - мер міста Яковлев О.Ю., заступник голови Скадовської райради Зеленюк С.В., депутат Скадовської райради Бобилєв Ю.О., привітали усіх присутніх із зимовими святами та побажали процвітання учбовому закладу в новому 2018 році.

Приємним доповненням до концерту було привітання завуча школи Яремкевич Г.І. з ювілеєм.

Багато теплих та щирих слів привітання прозвучало на її адресу.